top of page

USŁUGI

20220831_113904.jpg
A 40 ton truck carries construction sand on the highway. Concept of overload on the roads
Żwir

GOSPODARKA ODPADAMI

W naszej ofercie posiadamy kontenery KP 7 oraz specjalnie przygotowane worki Big Bag dzięki którym pozbędą się państwo gruzu oraz odpadów budowlanych ze swojej inwestycji. Chcesz sam przywieść ziemię z wykopu? Nie ma problemu zutylizujemy ją za Ciebie.

USŁUGI TRANSPORTOWE

GABREX to także profesjonalne usługi z zakresu transportu. Posiadamy nowoczesny sprzęt, który jest obsługiwany przez wysoko wykwalifikowanych pracowników. . Specjalizujemy się przede wszystkim w transporcie kruszyw pojazdami samowyładowczymi oraz HDS.

SPRZEDAŻ KRUSZYW

Oferujemy wysokiej klasy materiały sypkie: piasek, żwir, żwirowe mieszanki, czarnoziem, grys itp. Skontaktuj się z nami a my doradzimy Ci jakiego kruszywa potrzebujesz.

Group of worker and construction engineer wear safety uniform excavation water drainage at
Quarry aggregate with heavy duty machinery. Construction industry. Horizontal.jpg
Top view. Farmer holding soil in hands.  The researchers check the quality of the soil.  A

ROBOTY ZIEMNE

Dysponując wysoko kwalifikowaną kadrą techniczną oraz nowoczesnym sprzętem. Specjalizujemy się w opracowaniu wielu rozwiązań technologicznych i doskonaleniu organizacji robót, które pozwalają na zachowanie pełnej wiarygodności firmy w dotrzymywaniu terminów realizacji prac i jakości robót.

ŻWIROWNIA

Wydobycie własnych kruszyw naturalnych, pozwala nam na realizację wyznaczonych przez inwestora celów w jak najszybszym czasie. Wysoka jakość piasku i żwiru daje naszym klientom pewność, że wybrane materiały pod inwestycję są w 100% zgodne z normą. Posiadają państwo własny transport? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

SPRZEDAŻ CZARNOZIEMU

Czarnoziem to bardzo żyzna gleba o głębokim, czarnym poziomie próchniczym. Idealnie nadaje się do położenia w państwa ogrodzie, jako grunt przed posianiem trawy, by chwilę później móc cieszyć się pięknym widokiem zadbanego trawnika. Nasza ziemia jest kilkukrotnie przesiana i gotowa do transportu. 

Nasze usługi: Opinie
Snow cleaning. Team male workers roof of building from winter with shovels in securing bel

                                                                        KOMPLEKSOWE ODŚNIEŻANIE FIRM

ODŚNIEŻANIE PARKINGÓW I PLACÓW MAGAZYNOWYCH - Dokładamy wszelkich starań, aby szybko i skutecznie odśnieżyć powierzone nam miejsce, bez względu na natężenie opadów.

ODŚNIEŻANIE DACHÓW MAGAZYNOWYCH - Czasami opady śniegu powodują zagrożenie dla pracowników znajdujących się w pomieszczeniach wielopowierzchniowych. Wyspecjalizowana grupa pracowników z radością pomogą państwu w rozwiązaniu tego problemu. Starannie odśnieżymy powierzchnie dachowe wraz z wywiezieniem zalegającego śniegu w bezpieczne miejsce. 

Nasze usługi: Nasze usługi
bottom of page